Yazar 02 Eyl 2015

Mekanın seçilmesi düğün için en önemli adımdır, ayrıca düğünün görselliğini de oluşturur. Mekanın süslenmesi bu görselliği sanatsal bir şölene dönüştürür. Düğün esnasında görsel ayrıntıların tümü düğün süslemesini oluşturur. Davetlilerin ilgisini ve beğenisini kazanmanızı sağlar.

Organizasyon şirketlerinin tümünde süsleme hizmeti yer alır. Hangi yollarla ya da ne şekilde yapıldıkları organizasyon firmalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Düğün mekanı seçiminde bu hizmetlerin kalitesi çok önemlidir. Evlenecek çiftlerin hayatlarındaki bu özel günde, düğün organizasyonundaki yer alan herşey süslemelere dahildir.

Öncelikle evlenecek çiftler yer seçimi yapar. Çünkü salondaki düğün organizasyonları ile kır düğün organizasyonlarındaki süslemeler çok farklıdır. Dekorlar, malzemeler ve renk seçimleri belirlendikten sonra sunumlar yapılır ve süslemeler belirlenir.

Masa ve sandalye süslemeleri birbiri ile uyumlu olmalıdır. Çiçek süslemeleri, şamdan seçimi, ışıklandırma ve diğer tüm ayrıntılar göze batmamalıdır.

Düğün Organizasyon | Düğün Organizasyon